Κυριακή 5 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/ΑνακοινώσειςΠροσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Νέα, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε τακτική συνεδρίαση στις 29 Νοεμβρίου 2022

25/11/2022 14:23

Παρακαλούμε να συμμετάσχετε σε τακτική συνεδρίαση , που θα διεξαχθεί ME ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗ, στις 29 Νοεμβρίου 2022, ημέρα ΤΡΙΤΗ και ώρα 9.00΄, για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1. Έγκριση πρακτικού επιτροπής διερεύνησης τιμών στο πλαίσιο υποβολής πρότασης χρηματοδότησης στην πρόσκληση του Υπουργείου Ψηφιακής Διακυβέρνησης για την υποβολή προτάσεων στο επιχειρησιακό πρόγραμμα «Ανταγωνιστικότητα Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία».
  2. Χορήγηση 2ης παράτασης προθεσμίας περαίωσης της σύμβασης παροχής υπηρεσίας «NOMIMΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΥ ΚΤΙΣΜΑΤΟΣ (ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ –ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΡΥΩΤΙΟΥ» Δήμου Σουλίου.
  3. Παροχή εξουσιοδότησης για παράσταση στο Ειρηνοδικείο Ηγ/τσας ( Αγωγή Ε.Ν )
  4. Παροχή εξουσιοδότησης για παράσταση στο Ειρηνοδικείο Ηγ/τσας ( Αγωγή Χ. Ν).
  5. Παροχή εξουσιοδότησης για παράσταση στο Ειρηνοδικείο Ηγ/τσας (Αγωγή Τ.Ν).
  6. Άσκηση ή μη ενδίκων μέσων κατά της με αριθ. 5234/2022 αποφάσεως του Μονομελούς Εφετείου Αθηνών.
  7. Άσκηση ή μη αγωγής ή έκδοση πρωτοκόλλου διοικητικής αποβολής.
  8. Αποδοχή οικονομικής ενίσχυσης από τον Ο.Λ.ΗΓ. Α.Ε.

Ο Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ