Πέμπτη 25 Απριλίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/ΑνακοινώσειςΠροσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Νέα, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε τακτική συνεδρίαση

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε τακτική συνεδρίαση

24/03/2023 13:23

Παρακαλούμε να συμμετάσχετε σε τακτική συνεδρίαση , που θα διεξαχθεί ME ΤΗΛΕΔΙΑΣΚΕΨΗ, την 29η Mαρτίου 2023, ημέρα Τετάρτη και ώρα 9.00΄, για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1. Έγκριση Πρακτικού ΙΙ (ΑΠΟΣΦΡΑΓΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ) Επιτροπής διενέργειας του ηλεκτρονικού δημόσιου ανοικτού διαγωνισμού για την: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΡΙΩΝ (3) ΤΟΠΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΟΣΟΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΩΝ ΠΑΡΑΜΕΤΡΩΝ».
  2. Έγκριση Πρακτικού I (ΣΤΑΔΙΟΥ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΦΑΚΕΛΩΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ– ΕΛΕΓΧΟΥ ΕΓΓΥΗΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΟΛΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΩΝ) του ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού «Αποπεράτωση Δημαρχιακού Μεγάρου».
  3. Aνάθεση των υπηρεσιών καθαρισμού γραφείων παλαιού και νέου Δημαρχείου.
  4. Παροχή πάγιας προκαταβολής σε Προέδρους Κοινοτήτων Δήμου Σουλίου.
  5. Ασκηση ή μη ενδίκων μέσων ( έφεση ) κατά της με αριθμό 9/2023 αποφάσεως του Ειρηνοδικείου Ηγουμενίτσας.
  6. Παροχή εξουσιοδότησης για παράσταση στο Ειρηνοδικείου Ηγουμενίτσας ( αγωγή αναγνωριστικής κυριότητας των Ε.Γ και Κ. Γ κατά του Δήμου Σουλίου ) .
  7. Παροχή εξουσιοδότησης για παράσταση στο Διοικητικό Εφετείο Ιωαννίνων .

Ο Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ