Παρασκευή 3 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 21 Φεβρουαρίου 2018

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 21 Φεβρουαρίου 2018

16/02/2018 13:01

Παρακαλούμε να προσέλθετε  σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις 21 Φεβρουαρίου  2018, ημέρα Tετάρτη   και ώρα  8.30΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1. Κατάρτιση σχεδίου αναμόρφωσης προϋπολογισμού Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2018.
  2. Έγκριση πρακτικών ανοικτού διαγωνισμού της προμήθειας : «Προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών Δήμου Σουλίου και των Νομικών του προσώπων για το έτος 2018» .
  3. Κατάρτιση όρων δημοπρασίας εκμίσθωσης δημοτικού καταστήματος στην Τ.Κ Αγίας Κυριακής.
  4. Σύσταση πάγιας προκαταβολής Δήμου Σουλίου για το έτος 2018.
  5. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Συντήρηση επισκευή Δημοτικού φωτισμού».
  6. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Aποκαταστάσεις βλαβών –συντήρηση δικτύου ύδρευσης».
  7. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Εργασίες σιδηρουργικές».
  8. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Πολιτική Προστασία (Δ.Κ Παραμυθιάς».
  9. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια υλικών ύδρευσης , άρδευσης Δήμου Σουλίου».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια οικοδομικών υλικών».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια ηλεκτρικών λαμπτήρων και ηλεκτρολογικού υλικού».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια διαφόρων ειδών για την περίθαλψη αδέσποτων ζώων».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια εξοπλισμού τηλεματικής διαχείρισης για το στόλο του Δήμου».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια αναλωσίμων εκτυπωτών-φαξ-φωτοτυπικών».
  • Έγκριση δαπανών – Διάθεση πιστώσεων Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2018.
  • Αποδοχή δωρεάς δύο (2) αυτόματων εξωτερικών απινιδωτών.
  • Διορισμός δικηγόρου για την εκπροσώπηση του Δήμου ενώπιον του Ειρηνοδικείου Ηγουμενίτσας κατά την εκδίκαση της αριθ. 180/2017 αγωγής.
  1. Διορισμός δικηγόρου για την εκπροσώπηση του Δήμου ενώπιον του Ειρηνοδικείου Ηγουμενίτσας κατά την εκδίκαση της αριθ. 141/2017 αγωγής.

Η Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε.

Μπραϊμη- Μπότση Σταυρούλα