Παρασκευή 3 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε τακτική συνεδρίαση την 3η Ιουλίου 2017

29/06/2017 14:19

Παρακαλούμε να προσέλθετε σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις 03 Ιουλίου 2017, ημέρα Δευτέρα και ώρα 8.30΄, για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Κατακύρωση πρακτικού επαναληπτικής δημοπρασίας εκμίσθωσης αγροτεμαχίου αριθ. 21 Τ.Κ Γλυκής (Θέση : Κ1 Καντίνα).
  2. Απευθείας ανάθεση του έργου: «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ Δ.Ε ΑΧΕΡΟΝΤΑ»-Διάθεση πίστωσης.
  3. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: «Αποκαταστάσεις βλαβών δικτύου ύδρευσης».
  4. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: « Πολιτική Προστασία Δ.Ε Παραμυθιάς (Αποκατάσταση δρόμου Νεράϊδας –Βρυσοπούλας)».
  5. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: «Συντηρήσεις αγροτικών οδών Δ.Ε Παραμυθιάς (Τ.Κ Νεοχωρίου-Νεράιδα-Τ.Κ Καλλιθέας-Τ.Κ Πετροβίτσας)».
  6. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: «Συντηρήσεις αγροτικών οδών Δ.Ε Παραμυθιάς (Τ.Κ Πλακωτής-Τ.Κ Πολυδρόσου-Τ.Κ Π. Εκκλησιές).
  7. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: «Συντηρήσεις αγροτικών οδών Δ.Ε Παραμυθιάς (Δ.Κ Παραμυθιάς-Τ.Κ Αγίας Κυριακής-Τ.Κ Πετουσίου-Τ.Κ Σαλονίκης)».
  8. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: «Εργασίες κοπής χόρτων σε χώρους δημοτικής ευθύνης».
  9. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: « Κάλυψη δράσεων Πυροπροστασίας(Προμήθεια πυροσβεστικών κρουνών)».
  10. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: « Κάλυψη δράσεων Πυροπροστασίας (Προμήθεια υλικών ύδρευσης κλπ)».
  11. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια φωτοτυπικού υλικού».
  12. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για την προμήθεια : «Έπιπλα –σκεύη».
  13. Άσκηση ή μη ενδίκων μέσων κατά της αριθ. 1257/2017 απόφασης του Ειρηνοδικείου Αθηνών (Διαδικασία Μικροδιαφορών).
  14. Άσκηση ή μη ενδίκων μέσων κατά της αριθ. 38/2017 απόφασης του Μονομελούς Πρωτοδικείου Θεσπρωτίας.
  15. Έγκριση δαπανών -Διάθεση πιστώσεων Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2017.

Η Δήμαρχος, ως Πρόεδρος της Ο.Ε.
Μπραϊμη- Μπότση Σταυρούλα

Σχετικός χάρτης