Πέμπτη 2 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε τακτική συνεδρίαση την 1η Σεπτεμβρίου 2017

29/08/2017 08:13

Παρακαλούμε να προσέλθετε σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις 01 Σεπτεμβρίου 2017, ημέρα Παρασκευή και ώρα 8.30΄, για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Κατάρτιση όρων συνοπτικού διαγωνισμού του έργου: “ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΜΒΡΟΔΕΞΑΜΕΝΩΝ Δ.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ” – Διάθεση πίστωσης –Συγκρότηση επιτροπής.
  2. Κατακύρωση πρακτικού του συνοπτικού διαγωνισμού : “ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ-ΨΥΧΡΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ” Δήμου Σουλίου.
  3. Απευθείας ανάθεση του έργου : “ΜΕΤΑΤΟΠΙΣΕΙΣ ΑΓΩΓΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ Δ.Κ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ”.
  4. Έγκριση δαπάνης  – Διάθεση πίστωσης για: “Κάλυψη δράσεων Πυροπροστασίας (Καθαρισμοί οδών Τ.Κ Γκρίκας – Τ.Κ Αμπελιάς)”.
  5. Έγκριση δαπάνης – Διάθεση πίστωσης για: “Αποκαταστάσεις βλαβών δικτύου ύδρευσης”.
  6. Απόδοση λογαριασμού και απαλλαγή υπολόγου εντάλματoς προπληρωμής.
  7. Συμπλήρωση της αριθ. 11/2017 απόφασης της Ο.Ε (Σύσταση πάγιας προκαταβολής).
  8. Έγκριση δαπανών -Διάθεση πιστώσεων Δήμου Σουλίου οικ. έτους

Η Δήμαρχος, ως Πρόεδρος της Ο.Ε.
Μπραϊμη – Μπότση Σταυρούλα