Πέμπτη 2 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε τακτική συνεδρίαση την 19η Οκτωβρίου 2017

16/10/2017 07:47

Παρακαλούμε να προσέλθετε σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις 19 Οκτωβρίου 2017, ημέρα Πέμπτη και ώρα 8.30΄, για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

• Κατάρτιση σχεδίου αναμόρφωσης προϋπολογισμού Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2017.
  • Σύνταξη έκθεσης Γ΄ Τριμήνου για την υλοποίηση του προϋπ/σμού οικ. έτους 2017.
  • Έγκριση πρακτικού συνοπτικού διαγωνισμού του έργου: «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΟΜΒΡΟΔΕΞΑΜΕΝΩΝ Δ.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ».
  • Έγκριση πρακτικού I (ελέγχου δικαιολογητικών συμμετοχής & ελέγχου και βαθμολόγησης των τεχνικών προσφορών) της Επιτροπής Διαγωνισμού για την ανάθεση της μελέτης: «ΚΕΝΤΡΟ ΤΕΧΝΗΣ- ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ &ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΓΑΡΗ) ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ».
  • Απευθείας ανάθεση του έργου : « ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΥΔΑΤΩΝ Τ.Κ ΚΑΡΥΩΤΙΟΥ » – Διάθεση πίστωσης.
  • Απευθείας ανάθεση του έργου : « ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΗΓΩΝ Δ.Ε ΣΟΥΛΙΟΥ » – Διάθεση πίστωσης.
  • Κατακύρωση πρακτικών δημοπρασίας εκμίσθωσης έκτασης για πρόχειρες σταβλικές εγκαταστάσεις στη θέση: «ΚΑΜΠΙΩΤΗ» Τ.Κ Γλυκής.
  • Κατακύρωση πρακτικών δημοπρασίας εκμίσθωσης έκτασης για πρόχειρες σταβλικές εγκαταστάσεις στη θέση: «ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ » Τ.Κ Γλυκής.
  • Κατακύρωση πρακτικών δημοπρασίας εκμίσθωσης έκτασης για πρόχειρες σταβλικές εγκαταστάσεις στη θέση: «ΣΤΕΝΑΖΙ» Τ.Κ Ξηρολόφου.
  • Κατακύρωση πρακτικών δημοπρασίας εκμίσθωσης έκτασης στην Τ.Κ Παγκρατίου για εγκατάσταση ασύρματου κόμβου.
  • Κατακύρωση πρακτικών δημοπρασίας εκμίσθωσης έκτασης στην Τ.Κ Χόϊκας για εγκατάσταση ασύρματου κόμβου.
  • Κατακύρωση πρακτικών δημοπρασίας εκμίσθωσης έκτασης στην Τ.Κ Γλυκής για εγκατάσταση ασύρματου κόμβου.
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Έλεγχος ποιότητας νερού».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Υπηρεσίες ιατρού εργασίας».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Καθαρισμός ρεμμάτων Δήμου Σουλίου ( Δ.Κ Παραμυθιάς).
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Καθαρισμός ρεμμάτων Δήμου Σουλίου ( Τ.Κ Πέντε Εκκλησιών ) .
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Καθαρισμός ρεμμάτων Δήμου Σουλίου (Τ.Κ Νεοχωρίου ) .
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Καθαρισμός ρεμμάτων Δήμου Σουλίου (Τ.Κ Κρυσταλλοπηγής ) .
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Καθαρισμός ρεμμάτων Δήμου Σουλίου (Τ.Κ Αμπελιάς ) .
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια οικοδομικών υλικών Δ.Ε Παραμυθιάς».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια οικοδομικών υλικών Δ.Ε Αχέροντα».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια σωλήνων αποχέτευσης ομβρίων -τσιμεντοσωλήνες».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια χλωριωτών».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια στεγάστρων».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Κάλυψη δράσεων Πυροπροστασίας (Προμήθεια εξοπλισμού πρασίνου)».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Κάλυψη δράσεων Πυροπροστασίας (Προμήθεια ελαστικών οχήματος ΜΕ 34158 )».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Κάλυψη δράσεων Πυροπροστασίας (Προμήθεια ελαστικών οχήματος ΜΕ 917335)».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Κάλυψη δράσεων Πυροπροστασίας (Προμήθεια ελαστικών οχήματος ΜΕ 34149 )».
  • Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Κάλυψη δράσεων Πυροπροστασίας (Προμήθεια ελαστικών οχήματος ΚΗΥ 9941)».
  • Έγκριση δαπανών –Διάθεση πιστώσεων Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2017.

Η Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε.

Μπραϊμη- Μπότση Σταυρούλα