Πέμπτη 2 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε τακτική συνεδρίαση την 15η Σεπτεμβρίου 2017

12/09/2017 09:04

Παρακαλούμε να προσέλθετε σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις 15 Σεπτεμβρίου 2017, ημέρα Παρασκευή και ώρα 8.30′, για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Κατακύρωση πρακτικού του συνοπτικού διαγωνισμού : “ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ-ΨΥΧΡΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ” Δήμου Σουλίου.
  2. Έγκριση δαπάνης  – Διάθεση πίστωσης για: “Ασφάλεια –φύλαξη χώρου διεξαγωγής εμποροπανήγυρης ‘Λαμποβο’ Παραμυθιάς”.
  3. Έγκριση δαπάνης – Διάθεση πίστωσης για: “Καθαρισμοί ρεμμάτων Δήμου Σουλίου (Τ.Κ Καρβουναρίου – Κυρα-Παναγιά)”.
  4. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: “Προμήθεια ηλεκτρικών λαμπτήρων και ηλεκτρολογικού υλικού”.
  5. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: “Κάλυψη δράσεων Πυροπροστασίας (Προμήθεια ανταλλακτικών χορτοκοπτικών κλπ μηχανημάτων)”.
  6. Έγκριση δαπάνης – Διάθεση πίστωσης για: “Προμήθεια εξοπλισμού αθλητικών εγκαταστάσεων”.
  7. Έγκριση δαπανών – Διάθεση πιστώσεων Δήμου Σουλίου οικ. έτους

Η Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε.
Μπραϊμη – Μπότση Σταυρούλα