Κυριακή 5 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου ΣουλίουΑνακοινώσεις/Ανακοινώσεις, ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, Νέα/Πρόσκληση σύγκλησης Δημοτικής Επιτροπής σε τακτική συνεδρίαση την 26η Ιανουαρίου 2024

23/01/2024 07:22

Παρακαλούμε να προσέλθετε σε τακτική συνεδρίαση , που θα διεξαχθεί , ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ , στην αίθουσα συνεδριάσεων του δημοτικού συμβουλίου, την 26η Ιανουαρίου 2024, ημέρα Παρασκευή και ώρα 9.00΄, για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

ΘΕΜΑ 1ο Κατάρτιση Ολοκληρωμένου Πλαισίου Δράσης Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2024
ΘΕΜΑ 2ο Συμμετοχή του Δήμου Σουλίου στο πρόγραμμα επιχορήγησης για την απασχόληση ανέργων ηλικίας 55 άνω
ΘΕΜΑ 3ο 1η τμηματική παραλαβή για τη σύμβαση της προμήθειας με τίτλο : «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ»
ΘΕΜΑ 4ο Eξουσιοδότηση νoμίμου εκπροσώπου του Δήμου Σουλίου για την υπογραφή πρόσθετης πράξης δανειστικού συμβολαίου για το Υποέργο 2 : Διενέργεια αρχαιολογικών ερευνών και εργασιών στο πλαίσιο του έργου: «Αναβάθμιση υφιστάμενων οδών πρόσβασης σε γεωργικές και κτηνοτροφικές εκμεταλλεύσεις Δήμου Σουλίου»

Ο Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Δ.Ε

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Z. ΝΤΑΝΗΣ