Κυριακή 28 Απριλίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου ΣουλίουΑνακοινώσεις/Ανακοινώσεις, Δημοτικό Συμβούλιο, Νέα/Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου την 15η Νοεμβρίου 2023.

13/11/2023 10:52

Καλείσθε να προσέλθετε σε τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, που θα διεξαχθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του δημοτικού συμβουλίου την 15η Νοεμβρίου 2023 , ημέρα Τετάρτη και ώρα 18.00 ,για συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης :

ΘΕΜΑ 1ο

Τροποποίηση Προϋπολογισμού του Δήμου Σουλίου, οικ. έτους 2023

ΘΕΜΑ 2ο

Ανάκληση της αριθ. 123/30-10-2023 απόφασης Δημοτικού Συμβουλίου

ΘΕΜΑ 3ο

Έγκριση του Κανονισμού Αποχέτευσης Δήμου Σουλίου

ΘΕΜΑ 4ο

Περί αύξησης των ωρών απασχόλησης των καθαριστριών που προσλήφθηκαν με σχέση εργασίας Ι.Δ.Ο.Χ σε υπηρεσίες καθαρισμού σχολικών μονάδων του Δήμου ( 2023-2024)

ΘΕΜΑ 5ο

Επί αιτήματος του Ελληνικού Κτηματολογίου για τη δωρεάν παραχώρηση χώρου για τη λειτουργία μονάδων Ενημέρωσης κατά τη διαδικασία κτηματογράφησης περιοχών του Δήμου μας