Κυριακή 5 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Ανακοινώσεις/Νέα/Πρόσκληση Oικονομικής Eπιτροπής 2-6-2015

Πρόσκληση Oικονομικής Eπιτροπής 2-6-2015

31/05/2015 15:03

Παρακαλούμε να προσέλθετε  σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις  2 Ιουνίου  2015, ημέρα Τρίτη   και ώρα 8.30΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Υπαγωγή οφειλετών σε ευνοϊκή ρύθμιση ληξιπρόθεσμων οφειλών (Ν.  4257/2014).
  2. Επανέλεγχος δικαιολογητικών  μειοδότη του διαγωνισμού του έργου: «ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΙΧΙΟΥ ΣΤΗ ΘΕΣΗ «ΑΛΩΝΙΑ» ΣΤΗΝ Τ.Κ. ΚΑΡΥΩΤΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ».
  3. Επανέλεγχος δικαιολογητικών μειοδότη του διαγωνισμού του έργου: «ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ-ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΟΤΑΜΟΥ ΑΧΕΡΟΝΤΑ».
  4. Κατάρτιση όρων διαγωνισμού του έργου : «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ Τ.Κ ΚΑΡΒΟΥΝΑΡΙΟΥ».
  5. Απευθείας ανάθεση του έργου: «ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΟΔΟΠΟΙΪΑΣ Τ.Κ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ».
  6. Απευθείας ανάθεση του έργου: «ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ Τ.Κ ΠΡΟΔΡΟΜΙΟΥ».
  7. Απευθείας ανάθεση του έργου: « ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΟΔΟΠΟΙΪΑ Τ.Κ ΧΟΪΚΑΣ» .
  8. Απευθείας ανάθεση του έργου:  «ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΟΔΟΥ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΑΠΟ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟ ΠΡΟΣ ΑΝΑΒΡΥΣΤΙΚΑ(ΠΗΓΕΣ ΥΔΡΕΥΣΗΣ)».
  9. Απευθείας ανάθεση του έργου: «ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΡΩΣΕΙΣ  T.Κ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΠΗΓΉΣ».
  10. Απευθείας ανάθεση του έργου: «ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΡΩΣΕΙΣ  T.Κ ΠΕΝΤΕ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ».
  11. Απευθείας ανάθεση του έργου: «ΤΣΙΜΕΝΤΟΣΤΡΩΣΕΙΣ  ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΔΡΟΜΩΝ Δ.Ε ΣΟΥΛΙΟΥ».
  12. Απευθείας ανάθεση του έργου: «ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΟΔΟΠΟΙΪΑ Δ.Ε ΣΟΥΛΙΟΥ».
  13. Διάθεση πίστωσης για : «Συντήρηση-επισκευή παιδικών χαρών Δήμου Σουλίου (Αγ. Δονάτος)».
  14. Διάθεση πίστωσης  για : «Αποκατάσταση δρόμου προς Μοναστήρι Παγανιών Τ.Κ Καλλιθέας Δήμου Σουλίου».
  15. Διάθεση πίστωσης  για : « Εργασίες επισκευής αντλητικών συγκροτημάτων υδραγωγείων».
  16. Διάθεση πίστωσης για Προμήθεια  εξοπλισμού παιδικών χαρών Δ.Ε Παραμυθιάς.
  17. Διάθεση πίστωσης για Προμήθεια αναλωσίμων εκτυπωτών –φαξ-φωτοτυπικών.
  18. Διάθεση πίστωσης για Προμήθεια Ανταλλακτικών λοιπών μηχανημάτων  ( ΜΕ 34158).
  19. Διάθεση πιστώσεων.

Η Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε.

Μπραϊμη- Μπότση Σταυρούλα