Κυριακή 28 Απριλίου 2024

Ευχαριστήρια του Κοινωνικού Παντοπωλείου

03/07/2023 14:02

Ο Δήµος Σουλίου και η Αστική µη κερδοσκοπική Εταιρεία ΚΟΙΝΩΝΙΑ 3/3 , ευχαριστούν θερμά:

• τη Δημητρούλα ,τον Αλεξανδρο, Ευαγγελο, Ζήση, Γρήγορη και Γιώργο, τέκνα του Σπύρου Κάκου, για τη ποσότητα τροφίμων (αντί στεφάνων), στη μνήμη  του εκλιπόντος Βασιλείου Μπεράτη.  Εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια, για την απώλεια του αγαπημένου σας προσώπου . Ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του.
  • την «Θ. ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ ΑΒΕΕ» ,για την προσφορά  κατεψυγμένων πουλερικών , στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου μας!!!
  • την κυρία Λουκά Παναγιωτά , ιδιοκτήτρια πρακτορείου ΟΠΑΠ, Καραμανλή Κωνσταντίνου 157, στην Παραμυθιά , για την προσφορά τροφίμων στο Κοινωνικό μας Παντοπωλείο!

Είναι πολύ σημαντικό σήμερα, με τόσα κοινωνικοοικονομικά προβλήματα, να υπάρχουν άνθρωποι ,φορείς , σύλλογοι και επιχειρήσεις, με ανεπτυγμένο το αίσθημα της κοινωνικής

ευαισθησίας και αλληλεγγύης!

Με εκτίμηση ,