Δευτέρα 6 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προκηρύξεις - Προσλήψεις/Εκμίσθωση της θέσης Α2 (Ράφτινγκ και Περίπτερο)

Εκμίσθωση της θέσης Α2 (Ράφτινγκ και Περίπτερο)

06/06/2012 00:00

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ  ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Σε συνέχεια της αριθ. 14/2012 απόφασης της Ο.Ε και της αριθ. 146/2012 απόφασης του Δ.Σ

Ο Δήμος Σουλίου

Καλεί  τους ενδιαφερομένους για την  εκμίσθωση της θέσης  Α2 (Ράφτινγκ και Περίπτερο) 156 τ. μ. (10*15 και 2*3) του κοινόχρηστου χώρου υπ΄αριθμ. 21 αγροτεμαχίου της Τ.Κ Γλυκής του Δήμου Σουλίου , να καταθέσουν αίτηση με τα σχετικά δικαιολογητικά μέχρι  και 13/6/2012.

Η διάρκεια της εκμίσθωσης ορίζεται από  01-06-2012 έως 31-10-2012

Η τιμή του μισθώματος ορίζεται σε : Θέση Α2  2.000 ΕΥΡΩ. Το μίσθωμα θα καταβληθεί στο Ταμείο του Δήμου Σουλίου εφάπαξ με την υπογραφή της σύμβασης.

Τα δικαιοληγητικά υποβολής  είναι τα εξής:

1.    Φωτοτυπία Αστυνομικής Ταυτότητας αν είναι φυσικό πρόσωπο.

2.    Σε περίπτωση συμμετοχής εταιρίας ή κοινοπραξίας, έγγραφο νομιμοποίησης και εκπροσώπησης του ενδιαφερομένου σύμφωνα με τα οριζόμενα από το νόμο και το καταστατικό για εταιρίες και κοινοπραξίες.

3.    Βεβαίωση από την Ταμειακή Υπηρεσία του Δήμου περί μη οφειλής του ενδιαφερομένου (εξίσου και για τους υπόλοιπους εταίρους αν είναι εταιρία).

4.    Βεβαίωση αρμόδιας Δημόσιας Οικονομικής Υπηρεσίας (Δ.Ο.Υ), για χρέη προς το Δημόσιο του ενδιαφερομένου. Σε περίπτωση εταιρίας ή κοινοπραξίας, βεβαίωση στο όνομα της εταιρίας καθώς και όλων των μελών της.

5.    Ασφαλιστική ενημερότητα.

6.    Αντίγραφο (Επικυρωμένο) της άδειας παραμονής για αλλοδαπούς εκτός της Ε.Ε. ή άδεια παραμονής, εάν έχουν ιθαγένεια κράτους μέλους της Ε.Ε.

7.    Υπεύθυνη Δήλωση του Ν. 1599/1986 του ενδιαφερομένου, ότι έχει λάβει γνώση των όρων της σχετικής διακήρυξης και ότι τους αποδέχεται ανεπιφύλακτα.

8.    Πληρεξούσιο σε περίπτωση εκπροσώπησης ενδιαφερομένου.

9.    Έναρξη επιτηδευματία .