Κυριακή 5 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Ανακοινώσεις/Νέα/Χρήση Τεχνολογιών Πληροφορικής για την Ανάπτυξη της επιχειρηματικότητας στην παραγωγή και πώληση αρωματικών/ φαρμακευτικών φυτών

04/11/2015 09:17

Ο Δήμος Σουλίου σε συνεργασία με το ΚΕΚ ΟΑΕΔ Ιωαννίνων υλοποίει πρόγραμμα κατάρτισης 25 ατόμων διάρκειας 260 ωρών με τίτλο:

«Χρήση Τεχνολογιών Πληροφορικής για την Ανάπτυξη της επιχειρηματικότητας στην παραγωγή και πώληση αρωματικών/ φαρμακευτικών φυτών».

Οι καταρτιζόμενοι δεν λαμβάνουν εκπαιδευτικό επίδομα παρά μόνο πιστοποίηση μετά το τέλος του προγράμματος.

Επειδή απαραίτητη προϋπόθεση για την υλοποίηση του προγράμματος είναι η ύπαρξη συμμετεχόντων, παρακαλούνται όλοι οι ενδιαφερόμενοι να προσέλθουν στα γραφεία του Δήμου Σουλίου προκειμένου να συμπληρώσουν την αίτηση συμμετοχής στο πρόγραμμα.

Υπεύθυνος Προγράμματος: Ντρίτσος Γεώργιος Τηλ: 2666360111 Email:gdritsos@paramythia.gr

Κατεβάστε την Προκήρυξη από εδώ

Κατεβάτε την αίτηση συμμετοχής από εδώ