Σάββατο 4 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Ανακοινώσεις/Νέα/Απευθείας ανάθεση για την προμήθεια τροφίμων

Απευθείας ανάθεση για την προμήθεια τροφίμων

17/03/2014 08:43

Σας ανακοινώνουμε ότι ο Δήμος Σουλίου θα διενεργήσει με τη διαδικασία της διαπραγμάτευσης, λόγω ματαίωσης του διαγωνισμού για την Προμήθεια τροφίμων (άγονη δημοπρασία), την προμήθεια με τίτλο «Προμήθεια τροφίμων» για τις παρακάτω ομάδες της διακήρυξης, σύμφωνα με την υπ’ αριθμό 52/2014 απόφαση της Οικονομικής Επιτροπής:
•    Είδη γαλακτοπωλείου για τους παιδικούς σταθμούς της Δ.Ε. Παραμυθιάς.
•    Είδη παντοπωλείου για τις σχολικές μονάδες της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης
•    Είδη παντοπωλείου για τις σχολικές μονάδες της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
•    Είδη γαλακτοπωλείου για τις ανάγκες του προσωπικού του Δήμου (είδη ατομικής προστασίας

Οι προσφορές πρέπει να υποβληθούν μέχρι την Τετάρτη 19 Μαρτίου 2014 και ώρα 11:00 π.μ. στο Δημοτικό Κατάστημα Παραμυθιάς και συγκεκριμένα στο Γραφείο Πρωτοκόλλου του Δήμου, υπ΄όψιν της αρμόδιας επιτροπής Αξιολόγησης του άρθρου 46 του ΕΚΠΟΤΑ, η οποία θα αποφανθεί στο Δημοτικό Συμβούλιο για τη λήψη της σχετικής απόφασης ανάθεσης.
Ημερομηνία και ώρα ανοίγματος των προσφορών: 19 Μαρτίου 2014 και ώρα 11:30.
Πληροφορίες σχετικά με την υποβολή της προσφοράς από τους ενδιαφερόμενους στον αρμόδιο υπάλληλο του Δήμου κ. Μαραζόπουλο Aθ. Τηλέφωνο: 26663-60132

Η ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Μπραΐμη – Μπότση Σταυρούλα