Σάββατο 27 Απριλίου 2024

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 22 Mαϊου 2018

18/05/2018 14:41

Παρακαλούμε να προσέλθετε  σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις 22  Mαϊου  2018, ημέρα   Τρίτη  και ώρα  8.30΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1. Κατάρτιση σχεδίου αναμόρφωσης προϋπολογισμού Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2018.
  2. Έγκριση πρακτικού συνοπτικού διαγωνισμού και ανάδειξη προσωρινών αναδόχων της προμήθειας με τίτλο: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ-ΨΥΧΡΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ».
  3. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για : «Ενίσχυση ύδρευσης Τ.Κ Σκανδάλου».
  4. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για : Εκπόνηση μελετών Δήμου Σουλίου «Επικαιροποίηση μελέτης-Αντικατάσταση εσωτερικού δικτύου ύδρευσης Τ.Κ Καρυωτίου –Σύνταξη μελέτης επεκτάσεις δικτύων –Ενίσχυση ύδρευσης Τ.Κ Καρυωτίου Δήμου Σουλίου».
  5. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για : «Συντήρηση Αγροτικής Οδοποιϊας (Δ.Ε Σουλίου)».
  6. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Εργασίες συντήρησης κλιματιστικών».
  7. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια μεταλλικών κιγκλιδωμάτων ».
  8. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια ελαστικών μεταφορικών μέσων (ΚΗΥ-9914)».
  9. Έγκριση δαπανών – Διάθεση πιστώσεων Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2018.

Η Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε.

Μπραϊμη- Μπότση Σταυρούλα