Πέμπτη 2 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Ανακοινώσεις/Νέα/Αλλαγή ημερομηνίας διεξαγωγής της συνεδρίασης της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Σουλίου

17/07/2013 00:00

Λόγω της αναστολής λειτουργίας των Δήμων που αποφασίστηκε στην έκτακτη συνέλευση της ΚΕΔΕ  , η  προγραμματισμένη για τις 17-7-2013 συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Σουλίου  θα διεξαχθεί στις  19   Ιουλίου  2013, ημέρα  Παρασκευή και ώρα 10.00 π.μ,  με τα ίδια θέματα ημερήσιας διάταξης ,ήτοι:

1.  Έκθεση εσόδων-εξόδων  Β΄ Τριμήνου  για τον έλεγχο υλοποίησης προϋπ/σμού 2013
  2. Κατακύρωση του πρακτικού διαγωνισμού : «Natural and Cultural NET work for the promotion and integration of  transnational resoyrces – NCNET (Δημιουργία δικτύου οικοσυστημάτων για την ανάδειξη του φυσικού και πολιτιστικού πλούτου της Διασυνοριακής περιοχής) » .
  3. Ορισμός πληρεξούσιου δικηγόρου για εκπροσώπηση του Δήμου κατά την εκδίκαση της αριθ. 134/2013  αγωγής.
  4. Ανάθεση γνωμοδότησης σε δικηγόρο
  5. Ορισμός πληρεξούσιου δικηγόρου για κατάθεση ασφαλιστικών μέτρων
  6. Διάθεση   πιστώσεων

Με τιμή

Η Δήμαρχος ως πρόεδρος της Ο.Ε.

Μπραΐμη – Μπότση Σταυρούλα