Παρασκευή 26 Απριλίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/ΑνακοινώσειςΠροσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Νέα, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 12 Φεβρουαρίου 2020

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 12 Φεβρουαρίου 2020

07/02/2020 13:00

Παρακαλούμε να προσέλθετε  σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς  στην αίθουσα συνεδριάσεων δημοτικού συμβουλίου , στις  12 Φεβρουαρίου  2020, ημέρα  Τετάρτη  και ώρα  9.00΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1. Καθορισμός όρων διενέργειας ηλεκτρονικού διαγωνισμού του έργου με τίτλο: «Κατασκευή στίβου και αντικατάσταση συνθετικού χλοοτάπητα γηπέδου 49 Προκρίτων Παραμυθιάς».
  2. Kατάρτιση όρων διαγωνισμού της προμήθειας : «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΞΥΛΙΝΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΔΑΠΕΔΟΥ (ΠΑΡΚΕ) ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ»       –  Συγκρότηση  Επιτροπών Διαγωνισμού.
  1. Έκδοση εντάλματος προπληρωμής για κάλυψη δαπάνης ηλεκτροδότησης    (προσωρινή παροχή)  .
  2. Αποδοχή δωρεάν παραχώρησης προκατασκευασμένου οικίσκου (κοντέινερ)   από το Ο.Λ.ΗΓ  Α.Ε .
  3. Παροχή εντολής παράστασης ενώπιον του Μονομελούς Πρωτοδικείου Θεσπρωτίας   και ορισμός  μάρτυρα .

Ο Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε

ΙΩΑΝΝΗΣ   ΣΠ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ