Σάββατο 27 Απριλίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/ΑνακοινώσειςΠροσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Νέα, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε τακτική συνεδρίαση (Με τηλεδιάσκεψη)

20/11/2020 14:11

Παρακαλούμε να συμμετάσχετε σε τακτική συνεδρίαση , που θα διεξαχθεί  με  τηλεδιάσκεψη , στις 25  Νοεμβρίου   2020, ημέρα Τετάρτη και ώρα  9.00΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1. Kατάρτιση σχεδίου αναμόρφωσης προϋπολογισμού Δήμου Σουλίου ,οικ. έτους 2020.
  2. Έγκριση 1ου Ανακεφαλαιωτικού Πίνακα  του έργου: «ΜΕΤΑΤΟΠΙΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΟΜΒΡΙΩΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑΤΟΣ Θ. ΡΙΓΓΑ».
  3. Έγκριση 1ου Ανακεφαλαιωτικού Πίνακα του έργου: «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΔΙΚΤΥΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ».
  4. Έγκριση 1ου Ανακεφαλαιωτικού Πίνακα του έργου: «ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ Δ.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ».
  5. Έγκριση 1ου Ανακεφαλαιωτικού Πίνακα του έργου: «ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ Δ.Ε ΣΟΥΛΙΟΥ».
  6. Έγκριση 1ου Ανακεφαλαιωτικού Πίνακα του έργου: «ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ Δ.Ε ΑΧΕΡΟΝΤΑ».
  7. Έγκριση 1ου Ανακεφαλαιωτικού Πίνακα του έργου: « Αντικαταστάσεις επεκτάσεις δικτύου ύδρευσης Γλυκής –Χοϊκας –Γαρδικίου».
  8. Έγκριση 1ου Ανακεφαλαιωτικού Πίνακα του έργου: «Αντικατάσταση –επέκταση δικτύου ύδρευσης ΔΕ Σουλίου».
  9. Παράταση ισχύος προσφορών και εγγυητικών επιστολών συμμετοχής οικονομικών φορέων κατά τη διαδικασία σύναψης δημόσιας σύμβασης για την εκτέλεση του έργου με τίτλο: «Κατασκευή στίβου και αντικατάσταση συνθετικού χλοοτάπητα γηπέδου 49 Προκρίτων».
  10. Τροποποίηση (5η ) της σύμβασης της προμήθειας: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ – ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΧΑΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ».
  11. Κατάρτιση όρων δημοπρασίας εκμίσθωσης θέσης περιπτέρου στην Κοινότητα Γαρδικίου Δήμου Σουλίου.
  12. Διαγραφή οφειλής από βεβαιωτικούς καταλόγους ( Σχετική η υπ΄αριθμ. 85/2020 απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Σουλίου).
  13. Παροχή εξουσιοδότησης για παράσταση στο Ειρηνοδικείο Ηγουμενίτσας .

Ο Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ