Παρασκευή 26 Απριλίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου ΣουλίουΑνακοινώσεις/Ανακοινώσεις, Δημοτικό Συμβούλιο, Νέα/Πρόσκληση σε 2 Συνεδριάσεις του Δ.Σ του Δήμου Σουλίου ( μέσω τηλεδιάσκεψης)

Πρόσκληση σε 2 Συνεδριάσεις του Δ.Σ του Δήμου Σουλίου ( μέσω τηλεδιάσκεψης)

19/02/2021 13:07

Καλούμε τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου σε τακτική Συνεδρίαση με τηλεδιάσκεψη την Δευτέρα 22 Φεβρουάριου 2021 και ώρα 18:00 με μοναδικό θέμα:

ΘΕΜΑ ΜΟΝΟ: Έγκριση Ολοκληρωμένου Πλαισίου Δράσης( Ο.Π.Δ), Δήμου Σουλίου, οικονομικού έτους 2021.

Εισηγητής: Αντιδήμαρχος, κ. Μπέλλος Θεοφάνης

Καλούμε τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου σε τακτική Συνεδρίαση με τηλεδιάσκεψη την Δευτέρα 22 Φεβρουάριου 2021 και ώρα 19:00 με θέματα:

ΘΕΜΑ 1ο

Έγκριση Α’ φάσης Επιχειρησιακού Προγράμματος Δήμου Σουλίου για την περίοδο 2020-2023.

ΘΕΜΑ 2ο

Έκθεση εσόδων – εξόδων Δ’ Τριμήνου για τον έλεγχο υλοποίησης προϋπολογισμού, οικονομικού έτους 2020.

ΘΕΜΑ 3ο

Συζήτηση – Ενημέρωση σχετικά με το Ν.Π.Δ.Δ * ΑΡΩΓΗ* του Δήμου Σουλίου.

ΘΕΜΑ 4ο

Κλείσιμο Τραπεζικών Λογαριασμών της πρώην Κοινωφελούς Επιχείρησης του Δήμου Σουλίου

ΘΕΜΑ 5ο

Ασφάλιση οχημάτων του Δήμου Σουλίου. Εισηγητής: Αντιδήμαρχος, κ. Μπέλλος Θεοφάνης

ΘΕΜΑ 6ο

Καθορισμός δικαιούχου χρήσης κινητής τηλεφωνίας από το Δήμο. Εισηγητής: Αντιδήμαρχος, κ. Μπέλλος Θεοφάνης

ΘΕΜΑ 7ο

Ορισμός μελών επιτροπής κατάρτισης φορολογικών καταλόγων του Δήμου για το έτος 2021.

ΘΕΜΑ 8ο

Συγκρότηση επιτροπής αυθαίρετης βόσκησης.

Ο Πρόεδρος του Δημ. Συμβουλίου Σουλίου

Παππάς Κωνσταντίνος

Μπορείτε να παρακολουθήσετε τα δύο δημοτικά συμβούλια από εδώ