24.22 oC
Δευτέρα 17 Ιουνίου 2024
Email: info@dimossouliou.gr - Τηλέφωνο 26663 60100
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Ανακοινώσεις/Ανακοινώσεις, Νέα/10ος Αγώνας Ορεινού Δρόμου “Θυσίας Σουλιωτών”
Είσοδος

10ος Αγώνας Ορεινού Δρόμου “Θυσίας Σουλιωτών”

10/05/2023 14:12
Share it!

Ο Δήμος Σουλίου στα πλαίσια των εκδηλώσεων των

“Εορτών Σουλίου 2023” 

την ΚΥΡΙΑΚΗ 28 Μαΐου 2023  διοργανώνει τον:

«10ο Ορεινό αγώνα  δρόμου Θυσίας Σουλιωτών»

(απόστασης 10 χλμ. και θετικής υψομετρικής ανάβασης 550 μ.).

«Ένας τέτοιος αγώνας δρόμου δεν είναι απλός και εθιμοτυπικός. Δεν είναι μια διαδρομή που πλαισιώνει εορταστικές εκδηλώσεις. Είναι ιστορία, είναι περιβάλλον, είναι πολιτισμός, είναι άθληση. Οι ορεσίβιοι και σκληροτράχηλοι πρόγονοί μας, που κατοικούσαν στα απόκρημνα βουνά του Σουλίου, δεν ήταν ένας συνηθισμένος λαός. Ήταν αδούλωτος ελεύθερος, αγωνιστής ασυμβίβαστος με την σκλαβιά και το θάνατο. Τα νερά του Αχέροντα που κυλούσαν στα «πόδια» τους, γι αυτούς δεν ήταν «κουβαλητές» ψυχών προς την Αχερουσία λίμνη.

Οι Σουλιώτες ήταν κόντρα στην ροή αυτή. Αυτοί ανέβαιναν προς τα πάνω, στα δύσκολα, στα ηρωικά μονοπάτια της ιστορίας και της αθανασίας στις κορφές των βουνών παρέα με τους αετούς».

Ενημέρωση προς τους συμμετέχοντες στον «10ο Ορεινό αγώνα  δρόμου Θυσίας Σουλιωτών»

  • Η γραμματεία του αγώνα θα λειτουργεί την Κυριακή 28 Μαΐου 2023 απο ώρα 07:30 στο χώρο της εκκίνησης.
  • Όλοι οι συμμετέχοντες στον αγώνα πρέπει να προσέλθουν στην γραμματεία προκειμένου να παραλάβουν τον αριθμό συμμετοχής και τον αισθητήρα χρονομέτρησης.
  • Στο χώρο της εκκίνησης θα υπάρχει λεωφορείο στο οποίο μπορείτε να αφήσετε τα πράγματά σας και να τα παραλάβετε στον τερματισμό.
  • Σταθμοί τροφοδοσίας θα υπάρχουν στην είσοδο του μονοπατιού στην θέση Σκάλα Τζαβέλαινας (νερό) και στο τέλος του μονοπατιού (νερό, ισοτονικό)
  • Στον τερματισμό όλοι τερματίσαντες θα παραλάβουν Αναμνηστικό μετάλλειο, μπλουζάκι, νερό, χυμό, σάντουιτς και μπανάνα

Βραβεία:

Γενική κατάταξη : Οι τρείς(3) πρώτοι άνδρες και τρείς (3) πρώτες γυναίκες

Κατηγορία 50+: Ο πρώτος άνδρας και η πρώτη γυναίκα.

Λεπτομέρειες Διαδρομής
Οριστικοί Εγγεγραμμένοι στον 10ο Ορεινό Αγώνα Δρόμου Θυσίας Σουλιωτών
A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ
1 Busterna Edoardo Renato 1989
2 HAVLOVA PETRA JIRI SOUTH CORFU RUNNERS 1976
3 Vaccaro Laura Angelo 1995
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΕ Παραμυθιάς 2006
5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992
6 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1973
7 ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ NRA TEAM 1984
8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Sky woman running team 1973
9 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1963
10 ΑΝΔΡΈΟΥ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 2010
11 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2002
12 ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΥΡΩΝ 1981
13 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1969
14 ΑΥΔΗ ΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ 1982
15 ΑΥΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SAUCONY – ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1976
16 ΑΥΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ NRA TEAM 1978
17 ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ DREPANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA 1973
18 ΒΡΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1975
19 ΒΡΥΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2009
20 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΈΦΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ LA PIAZZA TEAM 1974
21 ΓΕΩΡΓΆΚΗΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ Δρομείς Φαναρίου 1974
22 ΓΕΩΡΓΊΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΌΦΙΛΟΣ 1986
23 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΜΑΝΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974
24 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΝΘΟΣ 2002
25 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ……. 1955
26 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972
27 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1974
28 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΙΑΣ 1998
29 ΓΚΑΡΤΖΟΝΊΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 1992
30 ΓΚΟΝΤΌΡΑΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΑΕΡΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΌΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΆΣ 1978
31 ΓΚΟΡΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993
32 ΓΟΓΓΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970
33 ΓΟΓΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ LONEWOLF GR 2003
34 ΓΟΎΛΑ ΜΑΊΡΗ ΧΡΉΣΤΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ 1973
35 ΓΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991
36 ΔΕΣΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1965
37 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1959
38 ΔΗΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1974
39 ΔΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 1980
40 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 1974
41 ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 1976
42 ΕΤΑΙΡΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1960
43 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ ΕΕΕΔ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 2001
44 ΕΥΘΥΜΊΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ ΣΠΎΡΟΣ Δρομείς Φαναρίου 1975
45 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 2009
46 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ Φιλανδρος 1975
47 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Κωνσταντινος GALAKTIKOS 1972
48 ΖΩΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1983
49 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992
50 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974
51 ΘΕΡΜΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΟΒΑΝΙΟΣ ΟΡΕΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΕΓΚΛΟΥΒΗΣ 1974
52 ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σύλλογος Δρομέων Υγείας Θεσσαλονίκης 1986
53 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΙ 1973
54 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΣΤΑΝΗ 1986
55 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1979
56 ΚΑΒΑΛΙΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1995
57 ΚΑΛΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990
58 ΚΑΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ 1991
59 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973
60 ΚΑΡΚΑΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1992
61 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ 1978
62 ΚΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΙΔΟΝΗΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 1979
63 ΚΑΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ ΑΝΤΏΝΗΣ 1984
64 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1970
65 ΚΑΥΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1986
66 ΚΗΤΤΑΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Αεραθλητικος σύλλογος παραμυθιας 1979
67 ΚΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΗΛΊΑΣ ΠΛΑΊΣΙΟ 1981
68 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Λάκκα Σουλίου 1969
69 ΚΟΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΤΟΜΙΚΑ 1967
70 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΔΙωαννινων 1982
71 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ ΛΕΥΚΌΣ ΠΎΡΓΟΣ 1977
72 ΚΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005
73 ΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1966
74 ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1955
75 ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Track 1955
76 ΚΟΥΡΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Παραμυθια 1984
77 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1961
78 ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ TZELASTEAM 1981
79 ΚΥΡΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1975
80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1998
81 ΚΩΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΔΙ 1973
82 ΚΩΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977
83 Λαγός Ανδρέας Βασίλης Έξωελληνας 1970
84 ΛΑΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Black Belt Shotokan Κarate ΣΤΟΛΗΣ 2008
85 ΛΕΚΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993
86 ΛΕΚΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΙ 1968
87 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DALTONS LEFKADA 1987
88 ΜΑΚΡΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987
89 ΜΑΛΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1975
90 ΜΑΡΙΑ ΚΕΡΑΣΟΒΊΤΗ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ LA PIAZZA TEAM 1974
91 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Oxford Company club 1970
92 ΜΕΡΙΣΙΩΤΗ ΒΕΝΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΖΟΒΑΝΙΟΣ ΟΡΕΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΕΓΚΛΟΥΒΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1982
93 ΜΙΧΑΉΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΟΠ.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1958
94 ΜΌΣΙΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΘΩΜΑΣ Σύλλογος Δρομέων Άρτας 1990
95 ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1979
96 ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990
97 ΜΟΥΣΕΛΊΜΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 1986
98 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1973
99 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1968
100 ΜΠΑΛΑΤΣΌΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1973
101 ΜΠΑΛΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1967
102 ΜΠΑΧΟΥΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΉ ΈΞΑΡΧΟΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1981
103 ΜΠΕΚΑ ΓΙΑΝΝΟΛΑ (ΒΑΝΑ) ΒΑΣΙΛΗΣ 1965
104 ΜΠΟΖΟΥΡΗΣ ΠΟΛΎΚΑΡΠΟΣ Ελεύθερος 1980
105 ΜΥΛΩΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Όχι 1975
106 ΜΩΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1994
107 ΜΩΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1964
108 ΝΑΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1988
109 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΑΓΙΟΥ 1978
110 ΝΙΚΟΛΕΝΚΟ ΕΛΕΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DROMEA RACING RUN CLUB 1978
111 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SOUTH CORFU RUNNERS 1971
112 ΝΙΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΜΑΡΚΟΣ 1986
113 ΝΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975
114 ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΛΙΑΝΑ ΛΑΚΚΑ ΣΟΥΛΙ 1960
115 ΝΤΑΛΆΚΑ ΕΛΈΝΗ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 1976
116 ΝΤΟΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1977
117 ΝΤΟΚΟΣ ΝΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΛΙ 1972
118 ΝΤΟΥΡΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΉ ΗΛΙΑΣ 2010
119 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΝΊΚΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Δρομείς Φαναρίου 1957
120 ΝΤΡΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1973
121 ΟΡΦΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ BERLIOZ TEAM 1979
122 ΠΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Κ.Α. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1969
123 ΠΑΝΑΓΙΏΤΟΥ ΆΓΓΕΛΟΣ ΠΈΤΡΟΣ 2006
124 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1981
125 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΘ 1963
126 ΠΑΠΑΡΟΎΝΑΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ 1981
127 ΠΑΠΠΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1979
128 ΠΑΠΠΑΣ ΑΔΑΜ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1997
129 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1994
130 ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989
131 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΚΟΙ/Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 1972
132 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΤΕΝΙ 1956
133 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΠΟΠΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1987
134 ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1984
135 ΠΙΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1988
136 ΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ My Pace Triathlon Team 1983
137 ΡΑΠΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1963
138 ΡΑΫΜΟΝΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΕΛ 1985
139 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΗΛΊΑΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ Σύλλογος δρομέων Ιωάννινα 1987
140 ΡΟΒΥΘΆΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1971
141 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΩ ΤΣΟΜΑΝ LA PIAZZA TEAM 1973
142 ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 1972
143 ΣΑΝΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ LEFKAS TRAIL RUN 1983
144 ΣΙΑΤΟΥΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΗΜΉΤΡΗΣ Τριτεκνοι Θεσπρωτίας 1974
145 ΣΙΒΙΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΘΩΜΑΣ NRA TEAM 1982
146 ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1980
147 ΣΙΩΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΣΤΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 1974
148 ΣΙΩΧΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2010
149 Σκευούλης Αθανάσιος Νικόλαος 1985
150 ΣΟΥΛΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΆ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 1993
151 Σταματέλου Κωνσταντίνα Ευστάθιος Γυμναστικός σύλλογος Λευκάδας 1980
152 Σταυρακας Βασιλης Θεοδωρος Φιλανδρος 1967
153 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1975
154 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 1985
155 ΣΤΑΎΡΟΥ ΒΑΓΓΈΛΗΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ Vaskos-training team 1983
156 ΣΤΑΎΡΟΥ ΓΙΩΤΑ ΓΙΩΡΓΟΣ LA PIAZZA TEAM 1974
157 ΣΤΟΙΤΣΕΒΑ ΤΕΤΙΑΝΑ ΙΒΑΝ Black Belt Shotokan Κarate ΣΤΟΛΗΣ 2008
158 ΣΥΡΜΑΚΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977
159 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ BERLIOZ TEAM 1977
160 ΤΑΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1993
161 ΤΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984
162 ΤΖΗΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΤΕΑΜ 2006
163 ΤΖΗΜΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΤΕΑΜ 1970
164 ΤΖΟΥΜΑΣ ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1977
165 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΣ 1976
166 ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990
167 ΤΣΕΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1958
168 ΤΣΟΥΜΕΤΗ ΧΑΙΔΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
169 ΤΣΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΔΙ 1969
170 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1971
171 ΦΡΆΓΚΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΊΟΥ 1991
172 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΟΒΑΝΙΟΣ ΟΡΕΙΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΕΓΚΛΟΥΒΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 1976
173 ΧΑΛΑΦΤΡΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΣΤΑΎΡΟΣ – ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ 1978
174 ΧΑΛΜΑΝΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1986
175 ΧΟΝΤΑΙ ΝΤΑΝΙΕΛ ΒΛΑΔΗΜΗΡΟΣ 1984
176 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ SOUTH CORFU RUNNERS 1971

 

 

10ς Αγώνας Ορεινου Τρεξίματος “ΘΥΣΙΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΩΝ” 2023 Live Results

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com