Δευτέρα 29 Απριλίου 2024

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 27 Οκτωβρίου 2020

26/10/2020 10:12

Παρακαλούμε να προσέλθετε σε τακτική συνεδρίαση , που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς στην αίθουσα συνεδριάσεων δημοτικού συμβουλίου , στις 27 Οκτωβρίου 2020, ημέρα Tρίτη και ώρα 9.00΄, για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1. Έγκριση πρακτικού ΙΙΙ του ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού: «Προμήθεια Μηχανημάτων έργου, οχημάτων ή & συνοδευτικού εξοπλισμού του Δήμου Σουλίου. Τμήμα Α: Εκσκαφέας –Φορτωτής (Α/Σ:96909)».
  1. Έγκριση πρακτικού ΙΙ του ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού: «Προμήθεια Μηχανημάτων έργου, οχημάτων ή & συνοδευτικού εξοπλισμού του Δήμου Σουλίου. Τμήμα Γ: Αλατοδιανομείς (Α/Σ:96924)».
  2. Έγκριση πρακτικού I του ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού του  έργου με τίτλο : «ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ  Τ.Κ ΚΑΡΥΩΤΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ».
  1. Παράταση ισχύος προσφορών και εγγυητικών επιστολών συμμετοχής οικονομικών φορέων κατά τη διαδικασία σύναψης δημόσιας σύμβασης για την εκτέλεση του έργου με τίτλο: « ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΠΟΛΗΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ & ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΔΟΝΑΤΟΥ. ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΠΟΛΗΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ».

Ο Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ