Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/ΑνακοινώσειςΠροσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Νέα, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε τακτική συνεδρίαση (Με τηλεδιάσκεψη)

03/02/2021 07:54

Παρακαλούμε να συμμετάσχετε σε τακτική συνεδρίαση , που θα διεξαχθεί  με  τηλεδιάσκεψη , στις   05 Φεβρουαρίου   2021, ημέρα  Παρασκευή  και ώρα  09.00΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1. Κατάρτιση Ολοκληρωμένου Πλαισίου Δράσης Δήμου Σουλίου οικ.έτους 2021.
  2. Σύνταξη έκθεσης Δ΄ Τριμήνου για την υλοποίηση του προϋπ/σμού οικ. έτους 2020.
  3. Έγκριση Πρακτικού  ΙΙΙ  ελέγχου δικαιολογητικών κατακύρωσης νέου προσωρινού αναδόχου του ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού(Α/Σ 87188)  του έργου με τίτλο: «Αποκατάσταση ζημιών στην οδό Παύλου Μελά Δ.Κ. Παραμυθιάς» του Δ. Σουλίου .
  4. Χορήγηση  2ης παράτασης ισχύος προσφορών και εγγυητικών επιστολών συμμετοχής οικονομικών φορέων κατά τη διαδικασία σύναψης δημόσιας σύμβασης για την εκτέλεση του έργου με τίτλο: «Αποκατάσταση ζημιών στην οδό Παύλου Μελά Δ.Κ. Παραμυθιάς» του Δ. Σουλίου.

Ο Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ