Δευτέρα 29 Απριλίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/ΑνακοινώσειςΠροσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Νέα, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 27 Ιουνίου 2018

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 27 Ιουνίου 2018

22/06/2018 14:05

Παρακαλούμε να προσέλθετε  σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις  27  Ιουνίου  2018, ημέρα   Τετάρτη  και ώρα  8.30΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1. Κατάρτιση όρων διαγωνισμού του έργου: «ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΥΛΕΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΛΑΚΩΤΗΣ»-Διάθεση πίστωσης.
  2. Απόδοση λογαριασμού και απαλλαγή υπολόγου εντάλματος προπληρωμής .
  3. Έκδοση εντάλματος προπληρωμής για κάλυψη δαπάνης σύνδεσης με το  δίκτυο ΔΕΔΔΗΕ (ηλεκτροδότηση ακινήτου Αγ. Κυριακής).
  4. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: «Κατασκευές –βελτιώσεις αθλητικών εγκαταστάσεων».
  5. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για: «Κάλυψη δράσεων Πυροπροστασίας (Εργασίες κοπής χόρτων [αποψίλωση] στην Δ.Ε Σουλίου)».
  6. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για : «Κάλυψη δράσεων Πυροπροστασίας (Καθαρισμός οδών Δ.Ε Αχέροντα με χρήση καταστροφέα) ».
  7. Έγκριση δαπάνης -Διάθεση πίστωσης για : «Προμήθεια υλικών ύδρευσης, άρδευσης Δήμου Σουλίου».
  8. Έγκριση δαπανών – Διάθεση πιστώσεων Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2018.

Η Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε.

Μπραϊμη- Μπότση Σταυρούλα