Τρίτη 7 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου ΣουλίουΑνακοινώσεις/Ανακοινώσεις, Δημοτικό Συμβούλιο, Νέα/Πρόσκληση σε τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου με τηλεδιάσκεψη στις 12 Αυγούστου 2022 (Ζωντανή Μετάδοση)

09/08/2022 08:13

Καλούμε τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου σε τακτική συνεδρίαση με τηλεδιάσκεψη , στις 12 Αυγούστου 2022 , ημέρα Παρασκευή και ώρα 19:00, για συζήτηση και λήψη απόφασης στa παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης :

ΘΕΜΑ 1ο

Κατανομή πιστώσεως ποσού 24.100,00 € για επισκευή και συντήρηση σχολικών κτηρίων

Εισηγητής: Δήμαρχος, κ. Ιωάννης Σπ. Καραγιάννης

ΘΕΜΑ 2ο

Τροποποίηση Προϋπολογισμού και τεχνικού προγράμματος Δήμου Σουλίου, οικ. έτους 2022

ΘΕΜΑ 3ο

Τροποποίηση ρυμοτομικού σχεδίου Πόλης στο Ο.Τ 65 & Ο.Τ 68 περιοχής Σαρδάκια Παραμυθιάς (Εισήγηση της Ε.Π.Ζ )

ΘΕΜΑ 4ο

Κτηματογράφηση και Τροποποίηση του υπάρχοντος Σχεδίου Πόλεως στην περιοχή διανομής οικοπέδων Αγίου Δονάτου Παραμυθιάς (Εισήγηση της Ε.Π.Ζ )

Ο Πρόεδρος του Δημ. Συμβουλίου Σουλίου

Αθανασίου Νικόλαος