Παρασκευή 10 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Ανακοινώσεις/Νέα/Έναρξη των εργασιών του έργου «Αποχέτευση Εσωτερικού Δικτύου Ακαθάρτων και Εγκατάσταση Επεξεργασίας Ακαθάρτων ΔΔ Παραμυθιάς και Καρυωτίου του Δήμου Σουλίου»

05/04/2016 11:03

Ο Δήμος Σουλίου ανακοινώνει ότι χθες 4/4/2016 έγινε εγκατάσταση του εργοταξίου «ΕΡΓΟΡΟΗ Α.Τ.Ε.» για την έναρξη των εργασιών του έργου «Αποχέτευση Εσωτερικού Δικτύου Ακαθάρτων και Εγκατάσταση Επεξεργασίας Ακαθάρτων ΔΔ Παραμυθιάς και Καρυωτίου του Δήμου Σουλίου».

Η Δημοτική Αρχή ζητάει την κατανόηση και την συνεργασία των δημοτών. Εξ’ άλλου:  Η όχληση είναι προσωρινή… Τα έργα Μόνιμα!