Δευτέρα 6 Μαΐου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Ανακοινώσεις/Νέα/Δελτίο Τύπου για τέλος Πενταμήνου

Δελτίο Τύπου για τέλος Πενταμήνου

02/05/2013 00:00

Με τη λήξη της πεντάμηνης σύμβασης,  σε όλο το  προσωπικό που εργάστηκε στο Δήμο Σουλίου από 3 Δεκεμβρίου 2012 μέχρι και σήμερα, με σύμβαση ορισμένου  χρόνου, μέσω του  επιχειρησιακού προγράμματος Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού  (  ΙΜΕ -ΓΣΕΒΕΕ), θα ήθελα να τους ευχαριστήσω για τη σημαντική  βοήθεια που μας προσέφεραν.

Είναι γεγονός πως  το σύντομο χρονικό διάστημα, παρότι χρονολογικά δεν ήταν το επιθυμητό (χειμώνας αντί για καλοκαίρι που υπάρχουν περισσότερες ανάγκες),  τα άτομα  αυτά σε όλες τις θέσεις και ειδικότητες που χρησιμοποιήθηκαν  ( εξειδικευμένο  επιστημονικό προσωπικό, νοσηλευτικό, διοικητικό, εργατικό κ. λ. π.   προσωπικό), με την επίβλεψη της δημοτικής αρχής και των υπηρεσιών μας,  εργάστηκαν  μεθοδικά και  με συνέπεια για την επίλυση χρόνιων και καθημερινών  προβλημάτων και  αναγκών στο Δήμο μας.

Σε όλους εύχομαι καλή σταδιοδρομία και  κάθε επιτυχία  σε ότι και αν κάνουν στην προσωπική και επαγγελματική τους  ζωή.