Δευτέρα 29 Απριλίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Ανακοινώσεις/Νέα/ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ – ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ – ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

06/12/2013 12:47

Σήμερα το μεσημέρι στο Δημαρχείο Σουλίου, έγινε εθιμοτυπική επίσκεψη στην Δήμαρχο κ. Σταυρούλα Μπραΐμη – Μπότση, από το νέο Διευθυντή της Τράπεζας Πειραιώς του υποκαταστήματος Παραμυθιάς, συνδημότη μας κ. Γιάννη Καραγιάννη.

Κατά τη διάρκειά της συνάντησης, που πραγματοποιήθηκε μέσα σε εγκάρδιο και δημιουργικό κλίμα, συζητήθηκαν εκτενώς οι προοπτικές αγαστής και απρόσκοπτης συνεργασίας του Δήμου Σουλίου με την Τράπεζα Πειραιώς.

Η κ. Δήμαρχος, απευθυνόμενη σε ένα προσωπικό φίλο του ευχήθηκε ολόψυχα καλή επιτυχία στο έργο που του ανατέθηκε, να είναι γερός και δυνατός και να συνεχίσει με τον ίδιο ζήλο και διάθεση να προσφέρει τις υπηρεσίες του στον πολίτη.