Σάββατο 20 Απριλίου 2024

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 15 Απριλίου 2020

10/04/2020 13:58

Παρακαλούμε να συμμετάσχετε σε τακτική συνεδρίαση , που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς ( μέσω skype), στις  15  Απριλίου  2020, ημέρα Τετάρτη  και ώρα  9.00΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1. Έγκριση πρακτικού και κατακύρωση διαγωνισμού της προμήθειας : «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ   ΚΑΙ   ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ » .
  1. 2. Έγκριση πρακτικού και κατακύρωση διαγωνισμού της προμήθειας τροφίμων Δήμου Σουλίου,   Ν.Π.Δ.Δ  «ΑΡΩΓΗ »  και των Σχολικών  Επιτροπών Α/θμιας και Β/θμιας .
  1. Χορήγηση παράτασης προθεσμίας  και έγκριση  1ου  Ανακεφαλαιωτικού Πίνακα του έργου:  « ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ – ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΔΕ ΑΧΕΡΟΝΤΑ».
  1. Έγκριση  1ου Ανακεφαλαιωτικού Πίνακα  του έργου: «ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙΣ –ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ Τ.Κ ΞΗΡΟΛΟΦΟΥ-Τ.Κ ΣΑΜΟΝΙΔΑΣ-Τ.Κ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ».
  1. Έγκριση 1ου Ανακεφαλαιωτικού Πίνακα  του έργου: «ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ Τ.Κ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ»
  1. Απόδοση λογαριασμού  και απαλλαγή υπολόγου εντάλματος προπληρωμής .

Ο Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε

ΙΩΑΝΝΗΣ   ΣΠ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ