17 oC
Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 11 Μαρτίου 2020

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 11 Μαρτίου 2020

06/03/2020 12:32

Παρακαλούμε να προσέλθετε σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς στην αίθουσα συνεδριάσεων δημοτικού συμβουλίου , στις 11 Μαρτίου 2020, ημέρα Τετάρτη και ώρα 9.00΄, για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1.   Έγκριση πρακτικού διαγωνισμού της προμήθειας τροφίμων Δήμου Σουλίου, Ν.Π.Δ.Δ «ΑΡΩΓΗ » και των Σχολικών Επιτροπών Α/θμιας και Β/θμιας .
  2. Εισήγηση Ο.Ε για καθορισμό τέλους χρήσης του κοινόχρηστου χώρου που  καταλαμβάνει το κουβούκλιο των περιπτέρων .
  1. Απόδοση λογαριασμού και απαλλαγή υπολόγου εντάλματος προπληρωμής .
  2. Έκδοση εντάλματος προπληρωμής για σύνδεση με το δίκτυο ΔΕΔΔΗΕ .
  3. Έγκριση 1ου Ανακεφαλαιωτικού Πίνακα του έργου : «ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ-ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ  ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΟΜΒΡΙΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΚΟΙΝ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΠΗΓΗΣ».
  4. Χορήγηση 1ης παράτασης προθεσμίας της προμήθειας: « ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ-ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΧΑΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ».
  5. Oρισμός δικηγόρου για παράσταση στον Άρειο Πάγο.
  6. Ορισμός δικηγόρου για παράσταση στον Άρειο Πάγο.

Ο Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ