Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/ΑνακοινώσειςΠροσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Νέα, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε τακτική συνεδρίαση (Με τηλεδιάσκεψη)

11/12/2020 18:57

Παρακαλούμε να συμμετάσχετε σε τακτική συνεδρίαση , που θα διεξαχθεί  με  τηλεδιάσκεψη , στις 16 Δεκεμβρίου   2020, ημέρα Τετάρτη και ώρα  9.00΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1. Έγκριση Ισολογισμού του Ν.Π.Δ.Δ «ΑΡΩΓΗ» οικ. έτους 2019.
  2. Έγκριση τεχνικών προδιαγραφών και κατάρτιση όρων ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών Δήμου Σουλίου.
  3. Χορήγηση παράτασης του έργου : «ΜΕΤΑΤΟΠΙΣΗ ΑΓΩΓΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΠΟΛΗΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ».
  4. Χορήγηση 5ης παράτασης   του έργου :   «ΜΕΤΑΤΟΠΙΣΗ ΑΓΩΓΩΝ ΠΑΝΤΟΡΡΟΪΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΠΟΛΗΣ    ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ».
  5. Χορήγηση 2ης παράτασης   του έργου : «ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΠΕΤΟΥΣΙΟΥ».
  6. Έγκριση δαπανών πάγιας προκαταβολής Προέδρων Κοινοτήτων.
  7. Αποδοχή προσωρινής παραχώρησης οικίσκων για τη στέγαση πληγέντων κατοίκων από το σεισμό της 21ης Μαρτίου 2020.

Ο Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ