Παρασκευή 19 Απριλίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/ΑνακοινώσειςΠροσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Νέα, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε κατεπείγουσα συνεδρίαση

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε κατεπείγουσα συνεδρίαση

21/09/2020 13:02

Παρακαλούμε να προσέλθετε  σε κατεπείγουσα συνεδρίαση , που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς στην αίθουσα συνεδριάσεων δημοτικού συμβουλίου , στις  22  Σεπτεμβρίου   2020, ημέρα  Τρίτη και ώρα  9.00΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης στο παρακάτω θέμα της ημερήσιας διάταξης :

1.Μετάθεση ημερομηνίας  αποσφράγισης προσφορών του  ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού  μέσω ΕΣΗΔΗΣ του έργου: KΤΙΡΙΟ  BOYΛΓΑΡΗ: Κτιριακή αποκατάσταση –περιβάλλων χώρος», Υποέργο 2 της πράξης με τίτλο «ΚΤΙΡΙΟ ΒΟΥΛΓΑΡΗ: Πολυχώρος τέχνης, ιστορίας, πολιτισμού και εκπαίδευσης» ( κωδικός ΜIS5019465).

Το κετεπείγον  της  συνεδρίασης  συνίσταται   στη  μη συγκρότηση της επιτροπής διενέργειας του διαγωνισμού (που ορίσθηκε  με την αριθ. 124/2020 απόφαση της Ο.Ε), λόγω κωλύματος των μελών και ειδικότερα της Προέδρου της Επιτροπής και της αναπληρώτριας αυτής.

Ο Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε

ΙΩΑΝΝΗΣ   ΣΠ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ