Πέμπτη 18 Απριλίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 31 Ιανουαρίου 2018

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 31 Ιανουαρίου 2018

26/01/2018 12:45

Παρακαλούμε να προσέλθετε  σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις 31 Ιανουαρίου  2018, ημέρα Tετάρτη   και ώρα  8.30΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1.  Έγκριση Πρακτικού διαγωνισμού για την εκτέλεση του έργου: «ΕΡΓΑ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ».
  2. Έγκριση δαπανών – Διάθεση πιστώσεων για την πληρωμή συνεχιζόμενων έργων , υπηρεσιών και προμηθειών Δήμου Σουλίου .
  3. Έγκριση δαπανών – Διάθεση πιστώσεων για πληρωμή οφειλών περασμένων οικ. ετών.
  4. Διάθεση πιστώσεων για την πληρωμή δαπανών πάγιου χαρακτήρα Δήμου Σουλίου για το οικ. έτος 2018.
  5. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Ταχυδρομικά τέλη».
  6. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια φακέλων αλληλογραφίας με προπληρωμένο τέλος».
  7. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: « Συντήρηση και επισκευή λοιπών μηχανημάτων –Συντήρηση Ωρολογίου πόλης».
  8. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Συντήρηση –επισκευή ανελκυστήρα».
  9. Έγκριση δαπάνης – Διάθεση πίστωσης για: «Συντήρηση και υποστήριξη προγραμμάτων Η/Υ Οικ. και Διοικητικής Υπηρεσίας».
  10. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Συνδρομές Internet».
  11. Έγκριση δαπανών – Διάθεση πιστώσεων Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2018.
  12. Συζήτηση και λήψη απόφασης για εξώδικο ή μη συμβιβασμό κατόπιν αιτήματος.

Η Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε.

Μπραϊμη- Μπότση Σταυρούλα