Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 22 Απριλίου 2019

18/04/2019 14:18

Παρακαλούμε να προσέλθετε  σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις 22 Απριλίου  2019, ημέρα  Δευτέρα και ώρα  8.30΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1.  Κατάρτιση σχεδίου αναμόρφωσης προϋπ/σμού Δήμου Σουλίου, οικ. έτους 2019.
  2. Σύνταξη έκθεσης A΄ Τριμήνου για την υλοποίηση του προϋπ/σμού οικ. έτους 2019.
  3. Έγκριση πρακτικού και κατακύρωση του διαγωνισμού προμήθειας τροφίμων για το ΝΠΔΔ «ΑΡΩΓΗ» 2019 .
  4. Έγκριση πρακτικού και κατακύρωση του διαγωνισμού προμήθειας: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ- ΨΥΧΡΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ».
  5. Έγκριση μελέτης και καθορισμός τρόπου κατασκευής του έργου: «Συντηρήσεις –Επισκευές Δημοτικών κτιρίων Τ.Κ.Ξηρολόφου-Τ.Κ. Σαμονίδας- Τ.Κ. Γαρδικίου Δήμου Σουλίου» .
  6. Κατάρτιση όρων δημοπρασίας εκμίσθωσης δημοτικών εκτάσεων για εγκατάσταση κεραιών κινητής τηλεφωνίας.
  7. Απόδοση λογαριασμού και απαλλαγή υπολόγου εντάλματος προπληρωμής .
  8. Παροχή πληρεξουσιότητας για παράσταση ενώπιον του Ειρηνοδικείου Ηγουμενίτσας.

Η Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε

Μπραϊμη- Μπότση Σταυρούλα