Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 07 Μαρτίου 2018

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 07 Μαρτίου 2018

02/03/2018 13:20

Παρακαλούμε να προσέλθετε  σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις  07  Μαρτίου  2018, ημέρα Tετάρτη   και ώρα  8.30΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης :

1. Έγκριση Πρακτικού (ελέγχου δικαιολογητικών) και κατακύρωση του συνοπτικού διαγωνισμού του έργου: «ΕΡΓΑ ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ».
  2. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Καθαρισμοί ρεμμάτων (Δ.Ε Παραμυθιάς)».
  3. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Δαπάνες καθαρισμού γραφείων(Νέο Δημαρχείο)».
  4. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Δαπάνες καθαρισμού γραφείων(Παλαιό Δημαρχείο)».
  5. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια ανταλλακτικών αντλιών-υλικών αντλιοστασίων».
  6. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια φωτοτυπικού υλικού».
  7. Έγκριση δαπανών – Διάθεση πιστώσεων Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2018.

Η Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε.

Μπραϊμη- Μπότση Σταυρούλα