Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Ανακοινώσεις/Ανακοινώσεις, Νέα/Και νέα Δράση στην προγραμματισμένη Ημερίδα για το πρόγραμμα LEADER! (Έργο QNEST: Δωρεάν Προβολή & Δικτύωση Επιχειρήσεων)

21/06/2019 12:46

Ο Δήμος Σουλίου σας ενημερώνει ότι στην προγραμματισμένη ενημερωτική ημερίδα, με την συνεργασία της ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΕ, το απόγευμα της Πέμπτης 27 Ιουνίου 2019, στην αίθουσα Συνεδριακού Κέντρου ΚΑΡΚΑΜΙΣΙ του Δήμου Σουλίου στην Παραμυθιά, για την παρουσίαση της 1ης Προκήρυξης Ιδιωτικών Έργων του τοπικού Προγράμματος CLLD/LEADER Ιωαννίνων και Θεσπρωτίας, θα προηγηθεί και η παρουσίαση των δυνατοτήτων του Προγράμματος QNEST από το Εργαστήριο Γνώσης & Ευφυούς Πληροφορικής (ΕΓΕΠ) του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων σε συνεργασία με το Επιμελητήριο Θεσπρωτίας.

Η εκδήλωση θα ξεκινήσει στις 17:30 με την παρουσίαση του Έργου QNEST, που μπορούν να αξιοποιήσουν οι επιχειρήσεις μας (εμπορικές-παραγωγικές-τουριστικές) για την διαδικτυακή προβολή των ιδίων και των προϊόντων τους και θα ακολουθήσει η παρουσίαση του Προγράμματος LEADER.

Πρόγραμμα Εκδήλωσης

17:15 – 17:30  Προσέλευση