Τετάρτη 24 Απριλίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 27 Νοεμβρίου 2017

Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής στις 27 Νοεμβρίου 2017

24/11/2017 07:42

Παρακαλούμε να προσέλθετε  σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις   27 Νοεμβρίου  2017, ημέρα  Δευτέρα και ώρα  8.30΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Έγκριση τεχνικών προδιαγραφών και κατάρτιση όρων ανοικτού διαγωνισμού προμήθειας υγρών καυσίμων.
  2. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Διενέργεια ερευνητικών τομών εντοπισμού δικτύου ΟΚΩ».
  3. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για : « Υπηρεσίες εξακρίβωσης ιδιοκτησιακού καθεστώτος διέλευσης αγωγών αποχέτευσης-Συνδέσεων αποχέτευσης Δ.Κ Παραμυθιάς  (Εκπόνηση μελετών Δήμου Σουλίου).
  4. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια υλικών ύδρευσης , άρδευσης κλπ Δ.Ε  Παραμυθιάς».
  5. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια υλικών ύδρευσης , άρδευσης κλπ Δ.Ε  Αχέροντα».
  6. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια οικοδομικών υλικών Δ.Ε Αχέροντα».
  7. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια σωλήνων αποχέτευσης ομβρίων (τσιμεντοσωλήνες)».
  8. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια φακέλων αλληλογραφίας με προπληρωμένο τέλος».
  9. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για έκδοση εντάλματος προπληρωμής για ΔΕΔΔΗΕ .
  10. Άσκηση ή μη προσφυγής ενώπιον του Διοικητικού Πρωτοδικείου Κερκύρας κατά της με αριθμό 141 / 2017 αποφάσεως της Τοπ. Διοικητικής Επιτροπής του Τοπ. Υποκαταστήματος Ε.Φ.Κ.Α. Μισθωτών Θεσπρωτίας.
  11. Άσκηση ή μη εφέσεως ενώπιον του Εφετείου Κερκύρας κατά της με αριθμό 116/2017 αποφάσεως του Μονομελούς Πρωτοδικείου Θεσπρωτίας.
  12. Έγκριση δαπανών -Διάθεση πιστώσεων Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2017.

Η Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε.

Μπραϊμη- Μπότση Σταυρούλα