Παρασκευή 19 Απριλίου 2024
ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΛΙΟΥ/ΔΗΜΟΤΗΣ/Προσκλήσεις Δήμου Σουλίου/Ανακοινώσεις, Οικονομική Επιτροπή/Πρόσκληση σύγκλησης Οικονομικής Επιτροπής σε τακτική συνεδρίαση την 1η Νοεμβρίου 2017

27/10/2017 14:20

Παρακαλούμε να προσέλθετε  σε τακτική συνεδρίαση, που θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Κατάστημα Παραμυθιάς, στις  01  Νοεμβρίου  2017, ημέρα  Τετάρτη και ώρα  8.30΄,  για συζήτηση και λήψη απόφασης, στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: « Εργασίες συντήρησης ασύρματου δικτύου ιντερνετ».
  2. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: « Προμήθεια εξοπλισμού ασύρματου δικτύου».
  3. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια ελαστικών μεταφορικών μέσων Δ.Ε Παραμυθιάς (ΜΕ 91733 )».
  4. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια ελαστικών μεταφορικών μέσων Δ.Ε Παραμυθιάς ( ΜΕ 34149)».
  5. Έγκριση δαπάνης –Διάθεση πίστωσης για: «Προμήθεια ελαστικών μεταφορικών μέσων Δ.Ε Παραμυθιάς (ΚΗΥ 9941)».
  6. Άσκηση ή μη προσφυγής ενώπιον του Διοικητικού Πρωτοδικείου Κερκύρας κατά της με αριθμό 89/ 2017 αποφάσεως της Τοπικής Διοικητικής Επιτροπής του Τοπικού Υποκαταστήματος  Ε.Φ.Κ.Α. Μισθωτών Θεσπρωτίας.
  7. Άσκηση ή μη προσφυγής ενώπιον του Διοικητικού Πρωτοδικείου Κερκύρας κατά της με αριθμό 90/ 2017 αποφάσεως της Τοπικής Διοικητικής Επιτροπής του Τοπικού Υποκαταστήματος  Ε.Φ.Κ.Α. Μισθωτών Θεσπρωτίας.
  8. Άσκηση ή μη εφέσεως κατά της με αριθμό 110/2017 αποφάσεως του Μονομελούς Πρωτοδικείου Θεσπρωτίας.
  9. Νομική εκπροσώπηση και υπεράσπιση της Δημάρχου Σουλίου σε ποινική υπόθεση.
  10. Νομική εκπροσώπηση και υπεράσπιση της Δημάρχου Σουλίου σε ποινική υπόθεση.
  11. Νομική εκπροσώπηση και υπεράσπιση της Αναπληρώτριας Προϊσταμένης του Τμήματος της Τεχνικής Υπηρεσίας του Δήμου Σουλίου σε ποινική υπόθεση.
  12. Διορισμός Δικηγόρου για παράσταση ενώπιον του Μονομελούς Πρωτοδικείου Αθηνών .
  13. Ενδοδικαστική συμβιβαστική ή μη επίλυση της διαφοράς από την με αριθμό ΑΓ71/2-10-2017 αγωγή.
  14. Έγκριση δαπανών –Διάθεση πιστώσεων Δήμου Σουλίου οικ. έτους 2017.

Η Δήμαρχος , ως Πρόεδρος της Ο.Ε.

Μπραϊμη- Μπότση Σταυρούλα